Domofony audio i video

Domofony audio i video

W trosce o kompleksowość świadczonych przez nas usług naszym klientom oferujemy również zestawy audio i wideofonowe. W skład proponowanego przez nas rozwiązania wchodzi odbiornik wewnętrzny z wbudowanym kolorowym monitorem LCD (dostępna opcja bez monitora) oraz panel wejściowy wyposażony w kamerę z doświetlem LED-owym (dostępna opcja bez kamery).

Odbiornik BIANCA zaprojektowany został w taki sposób by pasował zarówno do przedpokoju, salonu czy też biura. Na panelu głównym znajduje się przyciski regulujące głośność dzwonka, jasność i kontrast wyświetlacza LCD. Sposób otwierania bramy bądź furki odbywa w sposób intuicyjny za pomocą łatwo wyczuwalnego przycisku. Istnieje możliwość spełnienia przez odbiornik BIANCA funkcji dzwonka do drzwi oraz podglądu obrazu z kamery zainstalowanej na panelu wejściowym.

Panel wejściowy PLACO posiada nierdzewna obudowę przystosowana do montażu natynkowego bądź podtynkowego. Standardowe wyposażenie zawiera duży, podświetlany na niebiesko przycisk do wywoływania połączeń. Jest on skorelowany z głośnikiem oraz mikrofonem oraz kolorowa kamerę umożliwiającą prace w trybie nocnym. W celu obsługi dwóch budynków możemy zaproponować panel wejściowy posiadający dwa osobne przyciski wywołujące. Panel PLACO możemy bezpośrednio podłączyć pod elektrozaczep furtki.   

Komunikacja pomiędzy odbiornikiem wewnętrznym a panelem wejściowym odbywa się poprzez szynę BUS (przewód 2x1mm). Istnieje możliwość komunikacji na odległości nawet do 100 m. Zasilanie panelu wejściowego odbywa się za pomocą zasilacza połączonego z napędem bramy bądź zamontowanego w budynku.

 

 

 LITHOS CAME BIANCA CAME (1)  BIANCA CITO PLACO CITO CAME