Wyposażenie bram

Wyposażenie bram

 

Elektrozaczep SE-H

Idealne rozwiązanie przeznaczone dla osób ceniących komfort i niezawodność. Wykonany ze stali nierdzewnej, sprawdzony i wodoodporny elektrozaczep SE-H zapewni bezpieczeństwo Twojego domu. Specjalna konstrukcja potrafi stawić czoło nawet półtonowemu naciskowi na skrzydło furtki a w momencie „podania prądu” (otwarcia) z łatwością podda się sile dłoni małego dziecka. System  działania elektrozaczepu polega na zwalnianiu blokady mechanizmu w momencie przesłania impulsu eklektycznego uniemożliwiając tym samym szansę wejścia na posesję osób postronnych w okresie braku prądu.

 Elektrozaczep SE-H

 

Klamka 3006I-H

Stworzona z myślą o bramach i furtkach drewnianych nierdzewna klamka 3006I-H charakteryzuje się estetycznym wyglądem oraz solidnością wykonania.

 Klamka 3006I-H

 

Gałka 3006KR

Innowacyjna gałka nierdzewna umożliwiająca prace w trzech trybunach otwierania. Tryb pierwszy polega na blokadzie możliwości otwierania furtki z obydwu stron (furtkę możemy otworzyć poprzez użycie elektrozaczep bądź klucza; gałki służą tylko jako pochwyt). Tryb drugi oparty jest na zasadzie blokady możliwości otwierania furtki tylko z jednej strony (furtkę możemy otworzyć gałką tylko od wewnętrzne strony posesji, gałka od zewnątrz jest nieaktywna i służy jako pochwyt). Ostatni z trybów pracy polega na zaślepieniu jednej strony furtki i pozostawieniu po drugiej stronie aktywnej bądź pasywnej gałki.

 Gałka 3006KR

 

Wkładka bębenkowa Pro System GERDA

Zastosowanie antywłamaniowej, trwałej wkładki bębenkowa o najwyższej odporności na korozję zapewni bezawaryjność działania zamka.  Wkładka wyposażona jest w zestaw pięciu kluczy skutecznie zabezpieczonych przed możliwością dorobienia (klucz montażowy + 5 kluczy właściciela).

 Wkładka bębenkowa Pro System GERDA

 

Zamek H-wood

W pełni nierdzewny zamek wpuszczany do bram drewnianych wyposażony w niezwykle masywny rygiel, który w komplecie z zaczepem skutecznie zabezpiecza bramę bądź furtkę prze wyłamaniem.  Zamek dodatkowo wyposażony jest w płytę czołowa, której konstrukcja uniemożliwiana dostawianie się zanieczyszczeń do wnętrza kasety. 

 Zamek H-wood

 

Zaczep SHKM oraz SHKW

W zależności od materiału, z którego jest wykonany słupek stosujemy zaczepy SHKM przeznaczone do montażu w stali oraz kamieniu oraz zaczepy SHKW umożliwiające montaż w drewnie. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku konstrukcja zaczepu wykonana jest z wysoce odpornego aluminium konstrukcyjnego. Zaczepy są w pełni kompatybilne z zamkiem H-wood i posiadają regulowaną opatrzona w uszczelkę blachę oporową.

 

 

 Zaczep SHKM  Zaczep SHKM

 

Szyld 3020 HYB

Przeznaczony do zamków H-wood szyld wykonany ze stali nierdzewnej jest kompatybilny z klamką 3006I-H oraz gałką 3006KR.

 

Zaczep SHKW